Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Wasborstels

Wasborstels

Wasborstel
Wasborstels voor hogedrukreinigers geven geen hogedrukstraal maar lage druk anders zou het oppervlakte beschadigen. Bij een platte wasborstel wordt een krachtige waterstraal in het midden van de borstel gespoten waardoor het vuil snel verdwijnt. Deze worden gebruikt voor het reinigen van o.a. auto, caravan, schuttingen en garagedeuren. Een roterende wasborstels bestaat uit een vast buiten gedeelte en een roterende kern die aangedreven wordt door de waterstraal.

Auto wassen met hogedrukreiniger
Gebruik een zachte wasborstel.
Wij raden het niet aan een roterende wasborstel op een auto te gebruiken. Op een Camper of caravan is het geen probleem.
Voor het reinigen van een auto altijd eerst al het zand met de hogedrukreiniger verwijderen en dan pas de borstel gebruiken. Dit voorkomt krassen.

20 producten, sorteren op

populariteit

    weergeven als



    20 producten, sorteren op

    populariteit

      weergeven als