Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Elektrische Onderdelen

20 producten, sorteren op

populariteit

  weergeven als  20 producten, sorteren op

  populariteit

   weergeven als

   Elektrische Onderdelen
   Een hogedrukreiniger wordt aangedreven met een elektromotor die ingeschakeld wordt als je het spuitpistool in knijpt. Om dit mogelijk te maken heb je een aansluitsnoer, schakelaar en een microschakelaar nodig. De microschakelaar wordt bediend door de drukschakelaar (bypass) Bij een inductiemotor heb je een condensator nodig om de motor te laten draaien.

   Wij hebben filters gemaakt om het zoeken sneller en makkelijker te maken.


   Bekijk onze beoordelingen en beoordeel ons

   Shop veilig bij ons

   EMOTA European Trustmark for e-Commerce
   Onze vermelding op www.keurmerk.info