Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Spuitmonden

Spuitmonden

Er zijn 2 verschillende spuitmonden:
1. Platte (verstelbare) straal.
2. Vuilfrees, een krachtige roterende straal.

Platte straal of vuilfrees ?
Voor het schoonmaken van alle gelakte en houten delen raden wij aan om een platte straal te gebruiken en geen vuilfrees. Dit omdat een vuilfrees een hele harde roterende straal is en er dan op gelakte delen beschadigingen kunnen komen. Ook hout zal gaan "rafelen"
Een vuilfrees zal een klein laagje weg frezen en het oppervlakte altijd een beetje beschadigen. Het maakt wel erg goed, diep en snel schoon.

Bij Nilfisk zijn de spuitmonden bijna altijd los en moeten met een klik- of een bajonetsysteem aan een lans vast gemaakt worden. Bij alle andere merken zit de spuitmond/vuilfrees meestal aan de lans vast.

33 producten, sorteren op

populariteit

    weergeven als    33 producten, sorteren op

    populariteit

      weergeven als