Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Hogedrukslangen

37 producten, sorteren op

populariteit

  weergeven als  37 producten, sorteren op

  populariteit

   weergeven als

   Hogedrukslangen

   Hogedrukslangen voor Hogedrukreinigers


   Een hogedrukslang van een hogedrukreiniger heeft veel te verduren. Hij moet een hoge druk aan kunnen en ligt vaak te schuren op stenen die ruw zijn. Er zijn kunststof hogedrukslangen en rubberen hogedrukslangen met staalinleg. Beide kunnen worden gebruikt op een hogedrukreiniger met of zonder haspel.

   Sterke en flexibele hogedrukslang


   Een rubberen met staalinleg hogedrukslang is erg sterk en flexibel. Een kunststof is kwetsbaarder, maar wel goedkoper. Deze mogen niet dubbel getrokken worden want dan knikt deze en gaat hij op het knikpunt na verloop van tijd lekken.

   Nilfisk hogedrukslangen


   Voor Nilfiks hogedrukreinigers zijn de hogedrukslangen op de geïntegreerde slanghaspels aangeduid met X-TRA.

   Karcher hogedrukslangen


   Voor Karcher hogedrukreinigers worden alleen nog Quick Connect hogedrukslangen en spuitpistolen geleverd in een aantrekkelijk geprijsde set. Al de oude hogedrukslangen zijn niet meer leverbaar. Met een speciale koppeling op de hogedrukreiniger en een Quick Connect hogedrukslang en spuitpistool kunt u de hogedrukreiniger weer snel gebruiken.

   Quick Connect Hogedrukslangen


   Voor hogedrukreinigers die al een Quick Connect systeem hebben zijn de hogedrukslangen los verkrijgbaar.

   Bekijk onze beoordelingen en beoordeel ons

   Shop veilig bij ons

   EMOTA European Trustmark for e-Commerce
   Onze vermelding op www.keurmerk.info