Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Pomponderdelen

Pomponderdelen
Een pomp mag niet lekken en moet goed op druk komen. Enige onderhoud is noodzakelijk voor een goede-en betrouwbare werking. Een pomp bestaat uit vele onderdelen. Globaal uit de de motor, oliegedeelte met plunjers, watergedeelte en de drukregeling. Aan de motor is nauwelijks onderhoud noodzakelijk. De olie dient echter regelmatig ververst te worden. In de hogedrukpomp zitten manchetten (keeringen) die aan slijtage onderhevig zijn. Ook de kleppen zijn een essentieel onderdeel van de druk. Deze worden bij onderhoud altijd vervangen. De terugslagklep en de drukregelaar/bypass worden ook altijd vervangen bij een onderhoudsbeurt.

Beoordeel ons

Shop veilig bij ons

EMOTA European Trustmark for e-Commerce
Onze vermelding op www.keurmerk.info