Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Reinigingsmiddelen

Reinigingsmiddelen

Shampoo en Reinigingsmiddel
Nilfisk heeft voor de particulier hogedrukreinigers milieu vriendelijke reinigingsmiddelen. De reinigingsmiddelen worden in de fles gemengd die bij de hogedrukreinigers geleverd wordt. De juiste aanbevolen dosering staat aangegeven op de reinigingsmiddelen.

Auto reinigen met hogedrukspuit

Voor de autoshampoo is er nog een speciale foam sprayer waarmee je het hele voertuig in het schuim kunt zetten. Bij een Pro gaat het reinigingsmiddel in de tank achterop de machine. De docering wordt dan geregeld op de machine.

20 producten, sorteren op

populariteit

    weergeven als    20 producten, sorteren op

    populariteit

      weergeven als