Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Rioolreinigingsslangen

Rioolreinigingsslangen

Rioolslang
Voor het ontstoppen van een afvoerbuis wordt een rioolreinigingsslang gebruikt. Dit is een dunne hogedrukslang van circa 1 cm diameter. Deze slang wordt op het spuitpistool aangesloten. Op het uiteinde van deze slang zitten een klein spuitmondje welke 1 maal naar voor spuit en drie maal naar achteren. Door de drie achterwaartse wordt de slang in de buis getrokken. Een rioolslang is geschikt voor het ontstoppen van een afvoerbuis maar beter is voorkomen. Reinig preventief eens per jaar de leidingen. Na het reinigen zijn deze als nieuw.
Hoe lager de wateropbrengst van de hogedrukreiniger is en hoe groter de diameter van de rioolbuis is zal de rioolslang zich minder goed in de buis trekken. Uitgangspunt dat een rioolslang nog goed in de buis getrokken wordt, is bij een buisdiameter van 80 mm.

13 producten, sorteren op

populariteit

    weergeven als    13 producten, sorteren op

    populariteit

      weergeven als