Van 18 juli t/m 22 augustus zijn wij geopend van 10.00-14.30 uur.

Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 14:30 besteld, morgen in huis*

Koud-en warmwater hogedrukreinigers


Koud-en warmwater hogedrukreinigers

Koud-en warmwater hogedrukreinigers

Koud- en warmwater hogedrukreinigers.

Voor bedrijven is een professionele hogedrukreiniger noodzakelijk. De professionele hogedrukreinigers zijn er in warm- en in koudwater. Voor het reinigen van gevels, terrassen en het gebruik bij hoveniers, bouw is een koudwater hogedrukreiniger een juiste keus.
Voor het reinigen bij autobedrijven, landbouwers en industrie is een warmwater hogedrukreiniger vaak een goede oplossing omdat vet en hardnekkig vuil veel beter verwijderd wordt. Bij het gebruik van een warmwater hogedrukreiniger is het verplicht om een vetafscheider te hebben waar gespoten wordt. Bijvoorbeeld een wasplaats voor auto's of landbouwvoertuigen.


Beoordeel ons

Shop veilig bij ons

EMOTA European Trustmark for e-Commerce
Onze vermelding op www.keurmerk.info