Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Rioolreinigingsslangen

5 producten, sorteren op

populariteit

  weergeven als  5 producten, sorteren op

  populariteit

   weergeven als

   Rioolreinigingsslangen
   Ontstoppings en Rioolslangen Professioneel gebruik.
   Voor het ontstoppen van een afvoerbuis of het schoonmaken van een leiding wordt een rioolreinigingsslang gebruikt. Dit is een dunne sterke hogedrukslang van circa 1 cm diameter. Deze slang wordt op het spuitpistool aangesloten. Op het uiteinde van deze slang zitten een klein spuitmondje welke 1 maal naar voor spuit en vier maal naar achteren of er kan zelfs een roterende kop geplaatst worden. Door de achterwaartse stralen wordt de slang in de buis getrokken. Een rioolslang is geschikt voor het ontstoppen van een afvoerbuis of in de industrie het schoonmaken van leidingen.

   Bekijk onze beoordelingen en beoordeel ons

   Shop veilig bij ons

   EMOTA European Trustmark for e-Commerce
   Onze vermelding op www.keurmerk.info