Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Karcher Hogedrukreiniger Onderdelen

Op zoek naar Kärcher hogedrukreiniger onderdelen? Bekijk ons uitgebreide assortiment. Op werkdagen voor 16:00 besteld is morgen in huis. Gratis verzenden vanaf € 99,00 (NL)

47 producten, sorteren op

populariteit

  weergeven als  47 producten, sorteren op

  populariteit

   weergeven als

   Karcher Hogedrukreiniger Onderdelen

   Uitgebreid assortiment Kärcher hogedrukreiniger onderdelen


   Wilt u Kärcher onderdelen bestellen? Voor Kärcher hogedrukreiniger onderdelen bent u bij VVS-online.nl aan het juiste adres. Wij voeren een uitgebreid assortiment, zodat u altijd de Kärcher onderdelen kunt bestellen die u nodig heeft.

   Hogedrukslangen vervangen door het Easy Click systeem


   Bij Karcher hogedrukreinigers zijn er voor de oude machines geen losse hogedrukslangen meer leverbaar die op de machine geschroefd worden. De slangen worden allemaal vervangen door het Easy Click systeem. Dit is zowel op de machine als op het spuitpistool. Op de machine wordt een speciale connector geplaatst. De set bestaat uit een easy schroef connector, hogedrukslang 9 of 12 meter en het spuitpistool met easy connect aansluiting. Alle toebehoren passen op dit spuitpistool. Bij de informatie staat aangegeven waar de slangen op passen.

   Kärcher onderdelen voor elke klus met de hogedruikreiniger


   In de zonnige seizoenen wordt de hogedrukreiniger weer veel gebruikt. Wilt u het terras klaarmaken voor de lente en zomer, of zijn de tuinmeubels toe aan een opknapbeurt? Even al het mos of groene aanlag verwijderen, of de auto een grondige schoonmaakbeurt geven? Wanneer u na een lange tijd uw Kärcher hogedrukreiniger uit de schuur haalt, kan het voorkomen dat sommige Kärcher hogedrukreiniger onderdelen niet meer optimaal werken of defect zijn. Bij VVS-online kunt u makkelijk de nieuwe Kärcher onderdelen bestellen die u nodig heeft en zijn ze snel in huis.

   Welke Kärcher onderdelen kunt u bestellen bij VVS-online?


   Op VVS-online.nl heeft u keuze uit een ruim assortiment Kärcher hogedrukreiniger onderdelen. Onder: ‘verfijn resultaten,’ heeft u een overzicht van alle beschikbare Kärcher hogedrukreiniger onderdelen en kunt u filteren op de Kärcher onderdelen waar u naar op zoek bent. Zo heeft u snel een overzicht van specifieke Kärcher onderdelen, wanneer u bijvoorbeeld op zoek bent naar een spuitpistool of hogedrukslang.

   Vergelijk de Kärcher hogedrukreiniger onderdelen


   Twijfelt u tussen verschillende Kärcher hogedrukreiniger onderdelen? Geen zorgen, bij ons kunt u de Kärcher onderdelen vergelijken. Dit kunt u doen door in het overzicht bij het product te klikken op ‘vergelijk’. U kunt maximaal 3 producten tegelijkertijd vergelijken. Zo vindt u nog beter de Kärcher onderdelen die het beste bij uw gebruik passen.

   Bestel uw Kärcher onderdelen voor 16:00 en u heeft deze morgen in huis


   Gaat u Kärcher onderdelen bestellen en doet u dit op een werkdag voor 16:00? Dan heeft u deze morgen in huis. Bij vragen of behoefte aan advies kunt u contact met ons opnemen. Bel vrijblijvend naar 078-6175553 of stuur een e-mail naar info@vvs-online.nl. Wij helpen u graag verder!

   Beoordeel ons

   Shop veilig bij ons

   EMOTA European Trustmark for e-Commerce
   Onze vermelding op www.keurmerk.info