Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

H Klasse stofzuigers

Voor het opzuigen van stof gelden voor bedrijven speciale regels. De classificatie is ingedeeld in klasse L, M en H waarbij L de laagste klasse is. Dit stof is o.a.ongevaarlijk stof voor de mens. Te denken valt aan huisstof en bodem materiaal zoals zand, bladeren en straatvuil. De OEL waarde( Grenswaarden voor beroepsmatige blootstelling) is bij de L klasse van meer dan 1 mg/M3. In de categorie vindt u de H klasse. De H-serie een hoogwaardig H-klasse filter dat geschikt is voor alle soorten gevaarlijk stof - nat en droog. Deze stofzuigers zijn uitgerust met een uniek LongLifeFilter met een uiterst duurzaam PTFE-membraan. Dit filter is gemakkelijker te reinigen en blijft langer werken, zodat u een betrouwbare en veilige stofafzuiging in uw werkplaats krijgt. Bij droogzuigen heeft u uiteraard stofzakken nodig.

Er zijn geen producten in deze categorie

Voor het opzuigen van stof gelden voor bedrijven speciale regels. De classificatie is ingedeeld in klasse L, M en H waarbij L de laagste klasse is. Dit stof is o.a.ongevaarlijk stof voor de mens. Te denken valt aan huisstof en bodem materiaal zoals zand, bladeren en straatvuil. De OEL waarde( Grenswaarden voor beroepsmatige blootstelling) is bij de L klasse van meer dan 1 mg/M3. In de categorie vindt u de H klasse. De H-serie een hoogwaardig H-klasse filter dat geschikt is voor alle soorten gevaarlijk stof - nat en droog. Deze stofzuigers zijn uitgerust met een uniek LongLifeFilter met een uiterst duurzaam PTFE-membraan. Dit filter is gemakkelijker te reinigen en blijft langer werken, zodat u een betrouwbare en veilige stofafzuiging in uw werkplaats krijgt. Bij droogzuigen heeft u uiteraard stofzakken nodig.

Beoordeel ons

Shop veilig bij ons

EMOTA European Trustmark for e-Commerce
Onze vermelding op www.keurmerk.info