Van 18 juli t/m 22 augustus zijn wij geopend van 10.00-14.30 uur.

Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 14:30 besteld, morgen in huis*

Spuitlansen

25 producten, sorteren op

populariteit

  weergeven als  25 producten, sorteren op

  populariteit

   weergeven als

   Spuitlansen
   Professionele spuitlans voor hogedrukreinigers
   Een lans is het gedeelte wat aan het spuitpistool gekoppeld wordt. Aan het uiteinde van de lans wordt een spuitmondje/nozzle of een vuilfrees gemonteerd. Een professionele lans is meestal gemaakt van RVS voor een lange levensduur. Er zijn lansen die een dubbele pijp hebben. Het is mogelijk dat bij deze lansen de druk geregeld wordt op de lans en eventueel kan er dan ook tijdens het spuiten reinigingsmiddel meegenomen worden. Een lans is leverbaar in diverse lengtes.

   Beoordeel ons

   Shop veilig bij ons

   EMOTA European Trustmark for e-Commerce
   Onze vermelding op www.keurmerk.info