Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Elektrische onderdelen

1 product, sorteren op

populariteit

  weergeven als  1 product, sorteren op

  populariteit

   weergeven als

   Elektrische onderdelen
   In deze categorie staan de elektrische onderdelen voor professionele hogedrukreinigers. Er zijn vele duizenden onderdelen maar wij hebben de meest voorkomende elektrische onderdelen in deze categorie. U vindt o.a. schakelaars, microschakelaars, electrodes, relais en stromingsschakelaars.

   Wij kunnen bijna elk Nilfisk of Karcher onderdeel binnen 3 werkdagen leveren. Bij Nilfisk hebben wij het exacte type nodig en bij Karcher altijd het bestelnummer. Dit zijn cijfers welke als volgt opgebouwd zijn x.xxx-xxx.0 Wij sturen dan altijd eerst een explosietekening om zeker te zijn van de juiste machine en onderdeel.

   Heeft u een vraag bel of mail ons.

   Beoordeel ons

   Shop veilig bij ons

   EMOTA European Trustmark for e-Commerce
   Onze vermelding op www.keurmerk.info