Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Elektrische onderdelen

Elektrische onderdelen

In deze categorie staan de elektrische onderdelen voor professionele hogedrukreinigers. Er zijn vele duizenden onderdelen maar wij hebben de meest voorkomende elektrische onderdelen in deze categorie. U vindt o.a. schakelaars, microschakelaars, electrodes, relais en stromingsschakelaars.

Wij kunnen bijna elk Nilfisk of Karcher onderdeel binnen 3 werkdagen leveren. Bij Nilfisk hebben wij het exacte type nodig en bij Karcher altijd het bestelnummer. Dit zijn cijfers welke als volgt opgebouwd zijn x.xxx-xxx.0 Wij sturen dan altijd eerst een explosietekening om zeker te zijn van de juiste machine en onderdeel.

Heeft u een vraag bel of mail ons.

Er zijn geen producten in deze categorie