Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Foamsproeiers

Foamsproeiers
Foam en Schuimsproeiers.
Voor het wassen van de auto, (motor)fiets, caravan of camper is een handige foamsproeier of schuimsproeier een handig accessoire. Een foamsproeier geeft een grote schuimlaag op het oppervalkte waardoor het schoonmaakmiddel effectief zijn werk kan doen. De foamsproeier zit aan het uiteinde van de lans of het spuitpistool gemonteerd en wordt gemengd met het water uit de hogedrukreiniger. Het is wel van belang dat de juiste dosering gehanteerd wordt. De gemiddelde verhouding is 1:5 d.w.z. er komen 5 delen water uit de hogedrukreiniger en dan wordt 1 deel reinigingsmiddel meegenomen op de hoogste stand.

Beoordeel ons

Shop veilig bij ons

EMOTA European Trustmark for e-Commerce
Onze vermelding op www.keurmerk.info