Van 18 juli t/m 22 augustus zijn wij geopend van 10.00-14.30 uur.

Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 14:30 besteld, morgen in huis*

Spuitmonden

35 producten, sorteren op

populariteit

  weergeven als  35 producten, sorteren op

  populariteit

   weergeven als

   Spuitmonden
   Hogedrukreiniger spuitmonden zijn er in diverse uitvoeringen voor de verschillende toepassingen.

   Spuitmond met Platte Straal:
   De diameter van de gaatje waar het water uit komt is afhankelijk va het merk en type hogedrukreiniger. Bij een te groot gaatje is er bijna geen druk en bij een te klein gaatje kan de pomp de wateropbrengst niet kwijt. Spuitmondjes zijn er in verschillende stralen, punt, platte en in bepaalde hoeken. De meest gangbare is de 15 graden.

   Professionele Vuilfrees:
   Een vuilfrees is een snel roterende kogel in de kop die wel 10 maal krachtiger is dan een platte straal. Een vuilfrees kan beter niet op gelakte oppervlaktes gebruikt worden. Er zijn twee uitvoeringen van de vuilfrezen de W11 en W12.
   W11 heeft een diameter van 55 mm en draait iets langzamer als een W12, maar laat meer water door.
   W12 heeft een diameter van 40 mm. Deze zijn geschikt voor lagere waterdoorlaat.

   Beoordeel ons

   Shop veilig bij ons

   EMOTA European Trustmark for e-Commerce
   Onze vermelding op www.keurmerk.info