Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Elektrahaspels

1 product, sorteren op

populariteit

  weergeven als  1 product, sorteren op

  populariteit

   weergeven als

   Elektrahaspels
   Elektra haspels thuis bij de werkbank of juist in de uw bedrijf. Een snoer is altijd opgeruimd en nooit kwijt. Het snoer wordt op een katrol opgerold. De elektrahaspels zijn er in 230 volt maar ook in 400 Volt.
   Bij de keuze van een verlengsnoer is het belangrijk te weten wat u er mee wilt gaan doen. Hoe langer het verlengsnoer en hoe meer vermogen er nodig is zal er een spannningsverlies over de kabel gaan. hierdoor kan bijvoorbeeld een compressor, zaagtafel of een hogedrukreiniger bijna niet op gang komen en kan de motor kapot gaan door onderspanning. De regel is dan ook altijd hoe langer het verlengsnoer en hoe zwaarder het vermogen van de machine hoe dikker de diameter van de kabel moet zijn.

   Beoordeel ons

   Shop veilig bij ons

   EMOTA European Trustmark for e-Commerce
   Onze vermelding op www.keurmerk.info