Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Spuitpistolen

Spuitpistolen

Een spuitpistool is het gedeelte wat je inknijpt om de waterstraal uit de hogedrukreiniger te krijgen.
De hogedrukslang wordt bevestigd aan het spuitpistool. Aan de uitgaande kant van het spuitpistool komt de lans. Een spuitpistool kan je nooit borgen om continue mee te spuiten. De klip is juist een kinderbeveiliging.

Nilfisk maakt gebruik van de volgende spuitpistolen:
G1 op de Compact serie t/m 120 bar
G2 op de Compact serie t/m 125 bar
G3 op de Compact serie t/m 130 bar
G4 op de Dynamic en Excellent serie t/m 140 bar
G5 op de Excellen en P serie t/m 160 bar.

Karcher maakt gebruik van de Quick Connect spuitpistolen. Alle oude spuitpistolen zijn niet meer leverbaar. Een Quick Connect spuitpistool wordt met een Quick Connect hogedrukslang verbonden. De Hogedrukslang wordt met en speciale snelkoppeling verbonden. Deze snelkoppeling wordt op de machines geschroefd waar eerst de oude slang op bevestigd zat. Nieuwe Karcher hogedrukreinigers hebben deze koppeling al op de machine zitten. Alle hogedrukreinigers met bouwjaar na 2104 hebben een Quick Connect systeem.

Hozelock maakt gebruik van een snelkoppeling door een klipje in te drukken om de slang te ontkoppelen.

21 producten, sorteren op

populariteit

    weergeven als    21 producten, sorteren op

    populariteit

      weergeven als