Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Frame Onderdelen

Frame Onderdelen

Een hogedrukreinigers is opgebouwd uit diverse kunststof kappen. De opbouw is op een explosietekening meestal aangegeven als: voorzijde, achterzijde, eventueel onderzijde met wielen en de beugel of haspel. Het elektrische gedeelte wordt ook apart weergegeven.

Met de filters kunt u het gedeelte zoeken. Bij iedere hogedrukreiniger is een explosietekening (PDF) toegevoegd. In de tekening staan de artikelnummers aangegeven. U kunt ook zoeken in de zoekbalk op het artikelnummer. Staat uw artikelnummer er niet bij dan kunnen we het altijd voor u bestellen.

44 producten, sorteren op

populariteit

    weergeven als    44 producten, sorteren op

    populariteit

      weergeven als