Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Frame Onderdelen

59 producten, sorteren op

populariteit

  weergeven als  59 producten, sorteren op

  populariteit

   weergeven als

   Frame Onderdelen
   Een hogedrukreiniger is opgebouwd uit diverse kunststof kappen. De opbouw is op een explosietekening meestal aangegeven als: voorzijde, achterzijde, eventueel onderzijde met wielen en de beugel of haspel. Het elektrische gedeelte wordt ook apart weergegeven.

   Met de filters kunt u het gedeelte zoeken. Bij iedere hogedrukreiniger is een explosietekening (PDF) toegevoegd. In de tekening staan de artikelnummers aangegeven. U kunt ook zoeken in de zoekbalk op het artikelnummer. Staat uw artikelnummer er niet bij dan kunnen we het altijd voor u bestellen.

   Beoordeel ons

   Shop veilig bij ons

   EMOTA European Trustmark for e-Commerce
   Onze vermelding op www.keurmerk.info