Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 17:30 besteld, morgen in huis*

Nilfisk

Nilfisk Stone- en wood cleaner (2,5 liter)

Productnummer 5300400


Nilfisk Stone- en wood cleaner (2,5 liter)

Reinigingsmiddel speciaal geschikt voor het reinigen van steen en hout met behulp van de hogedrukreiniger. Wordt in de juiste hoeveelheid gemengd met de hogedrukreiniger op de lage drukstand. Bij de P en Pro serie kan de dosering geregeld worden.
Inhoud 2,5 liter


11,50

+ 6,50 NL / 9,25 BE

Leverbaar in 24 uur

Nilfisk Stone- en wood cleaner (2,5 liter)

Reinigingsmiddel speciaal geschikt voor het reinigen van steen en hout met behulp van de hogedrukreiniger. Wordt in de juiste hoeveelheid gemengd met de hogedrukreiniger op de lage drukstand. Bij de P en Pro serie kan de dosering geregeld worden.
Inhoud 2,5 liter