Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Nilfisk

Nilfisk Roof Sealer Vloeistof (5 liter)

Productnummer 125300437


Nilfisk Roof Sealer Vloeistof (5 liter).

Na het aanbrengen en de verwerkingstijd van de Roofcleaner vloeistof kunt u het dak sealen met de Nilfisk Roof Sealer vloeistof. Dit zorgt ervoor dat de algen minder snel gaan groeien. Dit reinigingsmiddel kan met de Foamsprayer of met de nilfisk Roofcleaner aangebracht worden.

Inhoud 5 liter. Geschikt voor ongeveer 50m²


29,95

+ 7,00 NL / 9,95 BE

Leverbaar in 24 uur

Nilfisk Roof Sealer Vloeistof (5 liter)

Reinigingsmiddel speciaal geschikt voor het reinigen van daken met behulp van de roofcleaner en de hogedrukreiniger. Wordt in de juiste hoeveelheid gemengd met de hogedrukreiniger en de roofcleaner of met de Foamsprayer.
Inhoud 5 liter.

Schrijf een review

Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product, schrijf als eerste een review