Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 17:30 besteld, morgen in huis*

Nilfisk

Nilfisk PAD Box Patiocleaner Plus + rioolslang + wasborstel

Productnummer 128500069


Nilfisk PAD Box (Patiocleaner Plus + rioolslang + wasborstel)

De Nilfisk PAD box bestaat uit de Patiocleaner Plus, 15 meter rioolslang en een luxe wasborstel. Deze wasborstel kan op een Gardenakoppeling gebuikt worden en op het spuitpistool van elke Nilfisk hogedrukreiniger.


94,95

+ 6,50 NL / 9,95 BE

Leverbaar in 24 uur

Nilfisk PAD Box (Patiocleaner Plus + rioolslang + wasborstel)

De Nilfisk PAD box bestaat uit de Patiocleaner Plus, 15 meter rioolslang en een luxe wasborstel. Deze wasborstel kan op een Gardena koppeling gebuikt worden en op het spuitpistool van elke Nilfisk hogedrukreiniger.
De Patiocleaner Plus is geschikt voor alle types hobby hogedrukreinigers vanaf de C110-3-5 serie.

Bekijk ons filmpje over de Patiocleaner Plus op Youtube.

2 bijbehorende onderdelen

Bekijk alle onderdelen