Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Nilfisk

Nilfisk MH 4M-210/1000 PAX Warmwaterhogedrukreiniger

Productnummer 107416912


Nilfisk MH 4M-210/1000 PAX Warmwaterhogedrukreiniger.

Werkdruk 210 Bar
Druk activated
Gebruik 4-6 uur per dag
Watercapaciteit (Qmax-QIEC) 1000/940 liter/uur
Elektrische aansluitwaarde 400 Volt/50 Hz
Stroomopname 13,5 Ampère
Stroomverbruik 8 kW
Hogedrukslang DN8 15 meter op haspel
Kabellengte 5 meter
Reinigingsimpact 5,5 Kg/kracht
Type plunjers/aantal Keramisch/3
Watertemperatuur (water/stoom) 90/150 Graden Celsius
Inhoud reinigingsmiddelentank 5 Liter


6969,-

Gratis

Leverbaar in 3-5 werkdagen

Nilfisk MH 4M-210/1000 PAX Warmwaterhogedrukreiniger.

De Nilfisk MH 4 serie brengt de mid-range warmwaterhogedrukreinigers naar een nieuw niveau, tegemoetkomend aan de laatste eisen van de markt. De Nilfisk MH 4 hogedrukreiniger is uitgerust met de industriële NA5 pomp met 3 keramisch plunjers en de hoog efficiënte 4 polige motor. Het pressure activated systeem is geschikt voor asl de hogedrukleiding langer dan 30 meter is.

De Nilfisk MH 4M hogedrukreiniger is geschikt voor de middelzware tot zware warmwater reinigingswerkzaamheden waarbij de hogedrukreiniger 4-6 uur per gebruikt wordt. Dankzij het verbeterde brandstof besparende EcoPower boiler systeem biedt deze hogedrukreiniger zeer efficiënte en snelle reiniging.

Service en onderhoud kunnen snel worden uitgevoerd omdat alle vitale onderdelen gemakkelijk geïnspecteerd kunnen worden en bereikbaar zijn. De diagnose funktie van de MH 4M hogedrukreinigers heeft een waarschuwingssysteem om stilstand te beperken.

De Nilfisk MH 4M garandeert een gemakkelijk transport van de hogedrukreiniger over allerlei typen ondergrond door de vier grote wielen en de optimale balans. Optimale opbergmogelijkheden voor accessoires zoals dubbele lanshouders, draaibare slinger voor eenvoudig op- en afrollen van de elektrokabel, innovatieve bevestiging van spuitpistool en reinigingsmiddelentanks. Tezamen met de gemakkelijke toegang voor alle vitale onderdelen garandeert deze Nilfisk MH3 serie warmwaterhogedrukreinigers opmerkelijke reinigingsresultaten, het besparen van tijd en verlaagde kosten.

Hoog efficiënte 4 polige motor
EcoPower boiler met EcoMode functie
Messing motorpomp met 3 keramische plunjers
Druk activated ontlaadsysteem
Innovatief ontwerp met 4 grote wielen
Eenvoudig te verplaatsen
Flow activated ontlaadsysteem
Oliepeilglas
Waarschuwingssysteem laag oliepeil
Waarschuwingssysteem laag brandstof niveau
Ingebouwde diagnosefunctie

Gewicht 149 kg
Kleur Blauw/Zwart
Werkdruk 210/21.0 Bar/MPA
Pompdruk 210 Bar
Watercapaciteit (Qmax-QIEC) 1000/940 liter/uur
Stroomopname 13.5 Ampere
Materiaal pomp Messing
Lengte Spuitpistool, lans en spuitmond 115 cm
Slanghaspel Ja
Hogedrukslang 15 meter
Snoerlengte 5 meter
Afmeting (L*B*H) 1010 * 700 * 1016 mm
Garantietermijn 3 jaar, met onderhoudscontract jaar
Automatische start/stop Ja
Watertoevoertemperatuur Max. 40 °C
Toerental pomp 1450 TPM
Actieradius 20 meter
Type plunjers/aantal 3 Keramisch
Sproeiergrootte 0.475 mm
Schrijf een review

Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product, schrijf als eerste een review

47 bijbehorende onderdelen

Bekijk alle onderdelen

Beoordeel ons

Shop veilig bij ons

EMOTA European Trustmark for e-Commerce
Onze vermelding op www.keurmerk.info