Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Nilfisk MC 4M-160/620 XT Hogedrukreiniger 230 Volt
Nilfisk

Nilfisk MC 4M-160/620 XT Hogedrukreiniger 230 Volt

Productnummer 107146403


Nilfisk MC 4M-160/620 XT Hogedrukreiniger.

160 Bar. Inductiemotor 230 Volt 3 kW
Laag toeren motor (1450)
Reinigingsimpact 3.0
Wateropbrengst 560 l/h (bij hogedruk)
Ergo 2000 spuitpistool
Gecombineerde 4 in 1 lans (sproeien, vuilfrees, puntstraal en platte straal)
Hogedrukslang 15 meter op haspel.

De stekker op de foto is niet juist dit is een aangegoten EU stekker 230 Volt.


1449,-

Gratis

Leverbaar in 24 uur

Nilfisk MC 4M-160/620 XTv230 Volt.

De Nilfisk MC 4M hogedrukreiniger is ontwikkeld voor lichte, algemene reinigingswerkzaamheden en is de ideale keus voor kleine handelsondernemingen, kleine bouwbedrijven, kleine garages en de kleinere landbouwbedrijven. Deze Nilfisk serie is uitgevoerd met een professionele 1450 tpm motorpomp met keramische plunjers voor lichte tot middelzware werkzaamheden met een gemiddelde intensiteit.

De Nilfisk MC 4M koudwater hogedrukreiniger is uitgevoerd met twee nieuwe kenmerken die de gebruiksvriendelijkheid vergroten:

Speciale opbergplek voor het spuitpistool. Studies hebben aangetoond dat dit onderdeel het meest beschadigt tijdens transport en verplaatsen. Eenvoudigweg omdat het spuitpistool niet goed opgeborgen is en dus onbeschermd is. De Nilfisk MC 4M lijn hogedrukreinigers zijn voorzien van een innovatieve spuitpistoolhouder die beschadiging voorkomt.

Draaibare kabelhaak voor de elektrokabel. Een eenvoudige oplossing die al zeer gewaardeerd wordt door tal van gebruikers van onze andere producten. De draaibare kabelhaak maakt het oprollen en afrollen van de elektrokabel eenvoudiger en voorkomt irritatie bij het opbergen van de Nilfisk hogedrukreiniger.

Deze serie Nilfisk hogedrukreinigers zorgt voor een aanmerkelijke verlaging van de operationele kosten voor de gebruiker, wat het belangrijkste element in onze strategie is. De Nilfisk MC 4M serie hogedrukreinigers verhogen de reinigingsefficiëntie met gemiddeld 15%. Dankzij het externe reinigingsmiddel injector systeem is de werkelijke werkdruk bij de nozzle verhoogd en kan de reinigingstijd worden verlaagd tot wel 15% - dit bespaart arbeidsloon, water en elektriciteitskosten!

Ook onderdeel van onze inspanningen om de operationele kosten te verlagen, is het verbeterde onderhoud van de Nilfisk MC 4M serie door een optimale toegang tot de motor en de pomp. Een ingebouwd pompoliereservoir met vul en afvoer mogelijkheid maken basis onderhoudswerkzaamheden zoals olie controleren, eenvoudig voor de gebruiker. Ook voor de servicemonteur zorgt de eenvoudige toegang tot essentiële onderdelen voor een verlaging van de kosten.

Uitgevoerd met een 1450 tpm hoogwaardige motor pomp
Messing motorkop en drie keramische plunjers
Drukgeactiveerde besturing
Pompolie tank met niveau indicator en vul/legen functie
Eenvoudig openen en demonteren van de kap voor toegang tot de pomp
Innovatieve bevestiging voor spuitpistool beschermt deze tegen beschadigen tijdens opslag en verplaatsen
Draaibare kabelhaak voor snel op-/afrollen van de elektrokabel
Robuust ontwerp met grote 250 mm wielen vergemakkelijken het verplaatsen over ongelijke oppervlakken
Aluminium handgreep

Gewicht 41 kg
Kleur Blauw/zwart
Werkdruk 160 / 16 Bar/MPA
Pompdruk 160 Bar
Watercapaciteit (Qmax-QIEC) 620-560 liter/uur
Vermogen / type motor 3000 Watt / inductie
Elektrische aansluitwaarde 230 Volt/50 Hz
Materiaal pomp Messing
Lengte Spuitpistool, lans en spuitmond 100 cm
Slanghaspel Ja
Hogedrukslang 15, geintegreerd meter
Snoerlengte 5 meter
Afmeting (L*B*H) 382 x 382 x 1017 mm
Garantietermijn 2 jaar
Automatische start/stop Ja
Watertoevoertemperatuur Max 60 °C
Toerental pomp 1450 TPM
Actieradius 20 meter
Sproeiergrootte 0.34 mm
Schrijf een review

Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product, schrijf als eerste een review

51 bijbehorende onderdelen

Bekijk alle onderdelen

Beoordeel ons

Shop veilig bij ons

EMOTA European Trustmark for e-Commerce
Onze vermelding op www.keurmerk.info