Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Nilfisk

Nilfisk Attix 30-01 PC Stof- en Waterstofzuiger

Productnummer 107413591


Nilfisk Attix 30-01 PC Stof- en Waterstofzuiger.

Motor 1200 Watt
Push&Clean Systeem
Luchtverplaatsing 3700 Liter/uur
Snoerlengte 7,5 meter
Zuigslang 3 meter
Combizuigmond
Aluminium zuigbuizen (2 maal 500 mm)
Spleetzuigmond
1 stofzak 302004000
1 jaar Garantie


399,95

Gratis

Leverbaar in 24 uur

Nilfisk Attix 30-01 PC Stof- en Waterstofzuiger.

Stof- waterzuigers - compacte klasse
De ATTIX 30-serie is uitermate geschikt voor degene die wel een professionele stof- en waterzuiger willen maar een compact model wensen. Het voordeel van de kleinere modellen is dat ze zeer makkelijk mee te nemen zijn.
Deze serie kenmerkt zich door een laag geluidsniveau, mobiliteit en geschiktheid voor nat en droog zuigen. Ze zijn beschikbaar in een Push&Clean en XtremeClean variant. Ondanks het een compact model betreft, biedt het een opbergruimte voor kabel en accessoires en een opbergruimte voor gereedschappen, zodat u alles bij de hand kunt houden. De ATTIX 30-21 modellen hebben een automatisch aan/uit knop en zijn zeer geschikt voor diegene die de stof- waterzuiger in combinatie met elektrische handgereedschap willen gebruiken. Bij het aan- of uitzetten van het handgereedschap, start of stopt ook het zuigen. Er is keuze uit twee soorten filterreinigingsystemen: ExtremeClean (XC)of een Push&Clean (PC) filterreinigingssysteem. XtremeClean is een volautomatisch filterreinigingssysteem dat zich, terwijl u werkt, elke 40 seconden reinigt. De filter blijft lang intact en schoon en het werk hoeft niet onderbroken te worden: het systeem reinigt zichzelf. Misschien heeft u te maken met een normale vervuiling, dan is een filterreinigingssysteem niet per se noodzakelijk. Maar als u bekend bent met het tijdrovende werk van het schoonmaken van een verstopt filter, dan verwelkomt u graag het nieuwe Push&Clean filterreinigingssysteem van Nilfisk-ALTO. Push&Clean zorgt voor snelle reiniging van het filter. Wilt u pneumatische gereedschappen gebruiken, dan is er een optionele Airbox beschikbaar die op dezelfde manier werkt. Deze ATTIX is de juiste oplossing voor vakmensen, zoals schilders en timmerlieden.


PRODUCT KENMERKEN
De ATTIX 30 serie biedt vele voordelen: • Gebruiksvriendelijk • Compact model, makkelijk mee te nemen • • Uitwasbaar PET nanovezel filter • Laag geluidsniveau
SilentPower • Antistatisch voorbereid • Accessoirehouder • Toerenregelaar • Automatische uit-/ aan knop voor elektrisch gereedschap • Eenvoudige start
stop knop • Containerinhoud van 30 liter • MultiFit aansluiting voor toebehoren, ideaal voor vakmensen • Snelle startknop bij de ATTIX 30-11 PC, 30-21 PC • Toerenregelaar (30-21 PC) • Automatische uit-/ aan knop voor elektrisch gereedschap (30-21 PC)

Inhoud:
Zuigslang 3 meter
Zuigbuis 2 delig aluminium
Fleece stofzak
Pet filter
Combi mondstuk
Mondstuk (spleet)

Gewicht 10 kg
Elektrische aansluitwaarde 230 Volt/50 Hz
Afmeting (L*B*H) 450 x 380 x 595 mm
Garantietermijn 1 jaar
Geluidsniveau op 1,5 meter met toebehoor 59 DB(A)
Elektrische aansluitwaarde 1,5 Kw
Kabellengte 7,5 meter
Luchtstroom 3700 L/sec
Onderdruk 250 Mbar
Slanglengte 3 meter
Filterreinigingsysteem Push & Clean
Download Nilfisk Attix 30-01 PC Stof- en Waterstofzuiger
Schrijf een review

Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product, schrijf als eerste een review

41 bijbehorende onderdelen

Bekijk alle onderdelen

Beoordeel ons

Shop veilig bij ons

EMOTA European Trustmark for e-Commerce
Onze vermelding op www.keurmerk.info