Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 17:30 besteld, morgen in huis*

Elekrahaspels

Elekrahaspels

Elektra haspels thuis bij de werkbank of juist in de uw bedrijf. Een snoer is altijd opgeruimd en nooit kwijt. Het snoer wordt op een katrol opgerold. De elektrahaspels zijn er in 230 volt maar ook in 400 Volt.
Bij de keuze van een verlengsnoer is het belangrijk te weten wat u er mee wilt gaan doen. Hoe langer het verlengsnoer en hoe meer vermogen er nodig is zal er een spannningsverlies over de kabel gaan. hierdoor kan bijvoorbeeld een compressor, zaagtafel of een hogedrukreiniger bijna niet op gang komen en kan de motor kapot gaan door onderspanning. De regel is dan ook altijd hoe langer het verlengsnoer en hoe zwaarder het vermogen van de machine hoe dikker de diameter van de kabel moet zijn.

1 product, sorteren op

populariteit

  Mavel Roll Master Plus 230V 15Mtr, 3 x 1,5 mm² Snelle weergave

  Mavel Roll Master Plus 230V 15Mtr, 3 x 1,5 mm²

  Productnummer 568811030


  Mavel Roll Master Plus 230V 15 meter, 3 x 1,5 mm².

  Slank ontwerp
  Geschikt voor 230 Volt
  Stevige kunststof behuizing
  Stalen beugelframe
  Geschikt tot 2000 Watt
  65+85 graden draaibaar


  1 product, sorteren op

  populariteit